مجله لالاروژ

علت فروش بالای دستمال حوله ای لالاروژ

دستمال حوله

لینک مقاله را به اشتراک بگذارید:https://lalaroje.com/towel-towel

راهنمای خرید دستمال حوله ای + نکات مهم

دستمال حوله ای یکی از ملزومات آشپزخانه های امروزی است و با در اختیار داشتن آن، فعالیت های روزمره در آشپزخانه، تسهیل پیدا می کنند. اگر چه در بازار با انواع و اقسام برندها و مدل های دستمال های سایز بزرگ روبرو هستیم، اما برای خرید دستمال حوله ای نیاز است که برخی نکات ریز را مد نظر قرار داده و انتخاب بهینه ای داشته باشیم. با توجه به مصرف قابل توجه این نوع دستمال در آشپزخانه، لازم است که بهترین جنس را با کارایی و کیفیت مناسب، انتخاب کنید.

این مطلب را از دست ندهید  آشپزخانه مدرن چه ویژگی هایی دارد؟

خرید دستمال حوله ای

اگر نگاهی به انواع و اقسام محصولات در این گروه بیندازید، خواهید دید که برندهای مختلفی در سبد کالایی خود این دستمال های آشپزخانه ای را جای داده اند و انتخاب کردن از میان آن ها، کمی گیج کننده به نظر می رسد. توصیه می کنیم برای خرید دستمال حوله ای به سراغ نوعی بروید که دارای مشخصات زیر باشد:

سرویس پارچه ای

  1. دستمال حوله ای ضخامت لازم را داشته باشد

نوع استفاده ای که از دستمال حوله ای در امور آشپزخانه داریم، این نیاز را ایجاد می کند که حتما این دستمال ها دارای ضخامت لازم و کافی باشند. در صورتی که دستمال های حوله ای ضخامت کافی نداشته باشند، برای خشک کردن ظروف، پاک کردن میز، خشک کردن میوه ها و …، کارایی لازم را نداشته و ناچار به استفاده از چند دستمال به جای یک عدد خواهیم بود. از این روی حتما نوعی از دستمال حوله ای را خریداری کنید که هر برگ آن، به اندازه کافی ضخیم بوده و در جذب رطوبت، مناسب عمل کند.

دستمال حوله ای

  1. به راحتی از بخش پرفراژ جدا شود

معمولا زمانی در آشپزخانه یک برگ دستمال حوله ای جدا می کنیم که نیاز مبرم به آن داشته و احتمالا عجله داریم. از این روی در صورتی که دستمال به سختی از بخش پرفراژ آن جدا شود، نمی توان به وسیله یک دست، یک برگ دستمال حوله ای را جدا کرده و باید برای جدا کردن آن، به کمک دو دست اقدام کرد. در این حالت حتی ممکن است دستمال تکه تکه شده و ساختار کامل خود را از دست بدهد.

دستمال های 4 لایه بهترین نوع دستمال های حوله ای هستند و جذب بسیار بالایی از خود نشان خواهند داد.

  1. دستمال حوله ای ضدحساسیت باشد

اگر دستمال حوله ای را از میان برندهای نامرغوب و بی کیفیت خریداری کنید، پس از مدتی دست شما پوسته پوسته شده و حساسیت های مختلفی را تجربه خواهید کرد. با توجه به این که زمان زیادی از روزمره را در آشپزخانه سپری می کنیم و کار با این تجهیزات جریان دارد، لازم است که نسبت به ضدحساسیت بودن دستمال حوله ای اطمینان حاصل کنیم. تجربه مشتریان حاکی از آن است که برخی از انواع نامرغوب دستمال های حوله ای، خیلی زود آلرژی زایی داشته و باعث آسیب دیدن و خشکی پوست دست خواهند شد.

  1. آب را به خوبی جذب کند

از آن جایی که بخش قابل توجهی از کاربرد دستمال حوله ای، پاک کردن میز و کانتر آشپزخانه، خشک کردن ظروف، خشک کردن میوه ها و مانند آن ها است؛ باید دستمال قابلیت مناسبی برای جذب آب داشته باشد. در غیر این صورت امکان استفاده از آن برای خشک کردن هیچ چیزی وجود نخواهد داشت. همین طور نباید دستمال حین خشک کردن، تکه تکه شده و به سطوح بچسبد.

این مطلب را از دست ندهید  آشپزخانه کلاسیک و ارتباط آن با زیبایی خانه
  1. دستمال حوله ای بدون پرز اضافه باشد

برخی از این دستمال ها; حین استفاده از خود پرز اضافه داده و این باعث می شود; که پس از پاک کردن یا خشک کردن هر سطحی; مقداری از پرز دستمال روی آن دیده شود. چنین چیزی به هیچ وجه مطلوب نیست و باعث می شود که استفاده از دستمال; بدتر به فرآیندی نامرتب و عذاب آور تبدیل شود. به این شکل پس از هر بار استفاده از دستمال; باید برای از بین بردن پرزهای ناشی از آن، تلاش کنید!

برای عضویت در اینستاگرام فروشگاه لالاروژ کلیک کنید
  1. قیمت مناسب داشته باشد

از آن جایی که این دستمال ها از محصولات مصرفی و اتفاقا پرمصرف آشپزخانه محسوب می شوند، لازم است که حتما با جستجویی هوشمند میان مدل ها و برندهای مختلف، نوعی با هر دوی قیمت و کیفیت مناسب را انتخاب کنید. اگر در انتخاب بهترین دستمال حوله ای مخصوص آشپزخانه; به موضوع قیمت توجه کافی نداشته باشید; احتمالا هزینه مضاعفی; را از این بابت پرداخت خواهید کرد.

دستمال حوله ای

کلام آخر

در بالا توضیحاتی در خصوص انتخاب صحیح دستمال حوله ای ارائه کرده ایم که کمک می کنند تا بهترین دستمال را خریداری کرده و کارایی به مراتب بهتری از آن دریافت کنیم. شما معمولا برای خرید این محصول; به چه نکات و اصولی توجه کرده و چه تجربه ای در خصوص آن دارید؟ نظرات و تجربیات خود در این زمینه را با ما و دیگر کاربران وب سایت در میان بگذارید. همین طور توصیه می کنیم که; این مطلب را با دوستان و آشنایان خود به اشتراک گذاشته و نظر آن ها را نیز جویا شوید.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *