مجله لالاروژ

محل های مناسب قرار دادن میز تلفن در خانه

میز تلفن

لینک مقاله را به اشتراک بگذارید: https://lalaroje.com/phone-desk

برای زیباتر دیده شدن محیط منزل بهتر است به تمام جزییات دقت شود و حتی از کوچکترین آن هم غافل نشد. یکی از این جزییات میز تلفن می باشد که باید مورد توجه قرار گیرد. امروزه و با پیشرفت تکنولوژی انواع مختلفی تلفن با مدل های متنوع فانتزی، کلاسیک و … موجود می باشد که تنوع در نوع مدل های تلفن باعث اهمیت و نقش آن در دکوراسیون داخلی منزل گردید.

راهنمای خرید میز تلفن مناسب

در انتخاب آن مناسب باید سبک دکوراسیون فضایی که میخواهید میز را در آن قسمت قرار دهید مورد توجه قرار گیرد. امروزه با بی سیم شدن تلفن ها و کم شدن فضای خانه تقاضا برای میز تلفن کمتر شده و عده ای تلفن را در در قفسه، در فرو رفتگی های دیوار و … قرار میدهند. اما هنوزه عده ای هستند که اعتقاد دارند آن یک وسیله ضروری است.

سرویس پارچه ای

برای خرید میز تلفن مناسب برای منزل  بهتر است این نکته مورد توجه قرار گیرد که با سایر وسایل موجود در منزل از جمله مبل، میز عسلی، و ..هماهنگ باشد. به عنوان مثال برای خانه هایی که دارای مبلمان ساده می باشند از مدل ساده استفاده گردد یا در خانه هایی با سبک دکوراسیون سنتی از میز های سنتی استفاده نماییید.

این مطلب را از دست ندهید  انتخاب بهترین دیوارکوب در دکوراسیون خانه
مواردی که به جای میز تلفن میتوان مورد استفاده قرار داد

امروزه با زیاد شدن تلفن های بی سیم و کوچکتر شدن فضای خانه بسیاری از مردم از میز تلفن استفاده نمیکنند و از سایر مکان های موجود در خانه برای قرار دادن تلفن استفاده میکنند. از جمله:

فرورفتگی های دیوار: اگر چنین فضایی در منزل شما وجود دارد بهتر است از آن بیشترین استفاده را ببرید. که میتوان گفت یکی از بهترین مکان ها برای قرار دادن تلفن در صورت نبودن میز تلفن می باشد.

شلف ها یا قفسه ها: بهترین مکان برای قرار دادن تلفن و وسایل مربوط به آن از جمله میز تلفن، قلم و .. هستند.

کنسول به همراه آینه: جزء محل های مناسب برای قرار دادن تلفن است.

میزهای کنار تخت : میز های کنار تخت هم از دیگر مکان های مناسب برای قرار دادن تلفن و متعلقات مربوط به آن است.

محل های مناسب قرار دادن میز تلفن در منزل

از محل های مناسبی که میتوان آن را قرار داد میتوان به موارد زیر اشاره نمود:

1) اتاق خواب و در کنار تخت

2) با در نظر گرفتن اینکه بیشتر استفاده کنندگان تلفن خانم ها هستند. شلف ها یا فرورفتگی های موجود در آشپزخانه میتواند مکان مناسبی باشد.

3) کنار مبلمان در پذیرایی

4) گوشه های دنج موجود در منزل

مدل مناسب میز تلفن

این وسیله از وسایل کوچک اما تاثیر گذار در دکوراسیون داخلی هر منزل میباشد که باید مورد توجه قرار گیرد. بنابراین بهتر است مدل و سبک آن طبق دکوراسیون و محیط منزل شما انتخاب گردد. و با سایر وسایل مانند مبل، میز، و .. هماهنگی داشته باشد.

برای مثال بهتر است برای خانه هایی با سبک دکوراسیون کلاسیک، از مدل های مرتبط با این سبک استفاده شود و خانه هایی که سبک ساده دارند از میز تلفن های ساده استفاده گردد. یعنی مدل آن مطابق با سبک چیدمان و وسایل منزلتان تهیه میگردد.

میز تلفن

انواع سبک های میز تلفن

آنها در انواع و مدل های متنوعی در بازار عرضه میگردد. که با توجه به سبک دکوراسیون منزل خود میتوانید بهترین مدل را انتخاب کنید. در ادامه بعضی از سبک ها میز تلفن را معرفی میکنیم:

میز تلفن سنتی:

در صورت استفاده از مبلمان سنتی،کلاسیک و سلطنتی در دکوراسیون منزل خود استفاده از میز تلفن با سبک سنتی انتخاب مناسبی بوده و  معمولا از جنس چوب می باشند. این مدل میز ها هم به همراه صندلی موجود میباشد و هم به صورت یک میز تنها مورد استفاده قرار گیرد. برای این میزها تلفن های قدیمی مناسب تر است چرا که باعث ایجاد فضایی با اصالت و سنتی میگردد.

میز تلفن های سلطنتی:

سبک سلطنتی بیشتر از سبک های دیگر میز تلفن مورد استفاده قرار میگیرد. و میتوان گفت دارای جایگاه ویژه ای میباشد. بهتر است این سبک  از میز تلفن ، با طراحی های خاص و پر زرق و برق انتخاب شود تا جلوه ی خاصی به اتاق شما ببخشد.

میز تلفن های مدرن:

میز تلفن های استفاده شده در سبک مدرن معمولا دارای طراحی ساده و خطوط منظم میباشند. همچنین اکثر این میزها تک رنگ می باشند.

نکته ی قابل توجه در باره ی میز تلفن این موضوع می باشد:  لزومی ندارد حتما برای قرار دادن تلفن از آن استفاد ه کرد و میتوان هر وسیله دیگری را نیز را روی آن قرار داد.

میز تلفن با سبک روستیک:

اشیا و وسایل مورد استفاده در این سبک منعکس کننده ی طبیعت می باشد.در این سبک بیشتر از وسایل چوبی، حصیری، سنگی و … مورد استفاده قرار میگیرد. بنابراین بهتر است از متریال مورد استفاده در میز تلفن های مربوط به این سبک نیز، برگرفته از طبیعت باشد.

این مطلب را از دست ندهید  خرید رومیزی برای خانه و آشپزخانه

میز تلفن صنعتی:

همانطور که از نامش مشخص است  این سبک کمی خشن بوده و از فلز، سنگ یا تلفیقی از هر دو ساخته میشود. بنابراین بهتر است میز تلفن های مورد استفاده در سبک این جنس باشد.

میز تلفن

رنگ های مناسب برای میز تلفن

رنگ آن به نوع دکوراسیون و رنگ های به کار رفته درمنزل شما بستگی دارد. و در واقع امری سلیقه ای می باشد. اما بیشترین رنگ به کار رفته در تولید میز تلفن رنگ های تیره  و فندقی یا میز تلفن با طرح چوب می باشد. البته باید در نظر داشت بسیاری از افراد هستند که رنگ های روشن را ترجیح میدهند.

برای عضویت در اینستاگرام فروشگاه لالاروژ کلیک کنید

 تلفیق میز تلفن با سایر لوازم

این میز ها در واقع برای کامل کردن دکوراسیون مورد استفاده قرار میگیرند بنابراین بهتر است با سایر وسایل موجود در منزل هماهنگ باشد. با توجه به این که بیشتر میز تلفن ها از جنس چوب می باشند بهتر است از نظر رنگ استفاده شده و یا پارچه صندلی با سایر وسایل هماهنگ شود. رنگ های رایج موجود در بازار شامل رنگ چوب، سفید یا مشکی هستند و از نظر سبک انواع سلطنتی آن رایج می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *