سرویس پارچه ای آشپزخانه, مجله لالاروژ

سرویس پارچه ای آشپزخانه چند تکه است؟

تولیدی سرویس پارچه ای آشپزخانه

سرویس پارچه ای آشپزخانه چند تکه است : یکی از مهم ترین وسایل موجود در آشپزخانه که بسیار پرکاربرد نیز می باشد سرویس پارچه ای است که در انواع و مدل های مختلفی در بازار به چشم میخورد. این سرویس ها شامل اجزای بسیاری هستند از جمله: دمکنی، دستگیره، پیشبند و … که شما میتوانید با توجه به نیاز خود اجزای مختلف آن را تهیه نمایید.

سرویس پارچه ای آشپزخانه طرح لبخند 15 تکه

 • یک عدد روقوری
 • سه عدد دم‌کنی
 • یک جفت دستکش فر
 • یک عدد پیش‌بند
 • یک عدد حوله آشپزخانه
 • یک عدد رو کابینتی
 • چهار عدد دستگیره تاوه
 • دو عدد زیر قابلمه ای

اجزای مختلف سرویس پارچه ای

احتمالا برای بسیاری از خانم های خانه دار این سوال پیش آمده که سرویس پارچه ای آشپزخانه چند تکه است؟ شامل چه اجزایی می باشد؟ بهتر است بدانید سرویس های پارچه ای را میتوان ساده و مختصر یا مفصل و شلوغ تهیه کرد. این امر بسته به نظر و سلیقه شما دارد. اما بهتر است تنها وسایلی را تهیه کنید که ضروری هستند و مورد استفاده قرار میگیرند. چرا که فضای آشپزخانه شامل وسایل بسیاری می باشد .و بهتر است با تهیه وسایل اضافی این محیط را شلوغتر نکنید.

این مطلب را از دست ندهید  معرفی بهترین تولیدی سرویس پارچه ای آشپزخانه

تعدادی از اجزای سرویس پارچه ای عبارت است از:

 1. نمگیر ظروف
 2. دستگیره (دستگیره یخچال، دستگیره مربع، دستگیره قابلمه، دستگیره تابه و …)
 3. محافظ دستگیره یخچال فریز
 4. دستکش فر
 5. دستگیریه های تزیینی شامل دستگیره قلبی یا دستگیره پروانه ای
 6. دمکنی با سایز های مختلف
 7. باکس نون رومیزی
 8. انواع حوله آشپزخانه (حوله های آویز ، حوله جلو گاز ، حوله عروسکی و ….)
 9. پیش بند (پیش بند ضد آب)
 10. رومیزی کاور
 11. زیر بشقابی
 1. زیر لیوانی
 2. کاور تزئینی برای ظروف نگه داری حبوبات و قند و شکر و چای
 3. سبد نان
 4. کیسه نان
 5. کیسه سبزی
 6. باکس سبزی رومیزی
 7. روقوری ( کاور قوری، کاور کتری، کاور سماور آشپز خانه و …)
 8. جانون
 9. دستمال سفره
 10. کاور تزئینی شیشه های مربا
 11. کاور وسایل برقی آشپز خانه و …
سرویس پارچه ای چند تکه است؟

تعداد تکه های سرویس پارچه ای همانطور که در بالا نیز بیان کردیم میتواند متفاوت باشد. این سرویس ها را میتوان در تکه های 7، 10، 11، 12، 13، 14 و 20 تکه در بازار مشاهده کرد که میتوانید با توجه به نیاز خود و فضای آشپزخانه هرکدام را تهیه نمایید. کامل ترین سرویس پارچه ای آشپزخانه 42 تکه است که در بالا به تعدادی از این اجزا اشاره کردیم. اما هر کدام از این سرویس ها شامل چه اجزایی است:

سرویس پارچه ای 5 تکه که شامل 2دمکنی،2دستگیره،1دستکش فر می باشد.

سرویس های پارچه ای 7 تکه که شامل 3دمکنی و 4دستگیره است.

سرویس های پارچه ای 10 تکه که شامل اجزایی از جمله 3دمکنی، 2 محافظ دستگیره یخچال، 1 دستکش فر، 1 پیشبند، 2 دستگیره تابه می باشد.

لینک خرید دمکنی های پرفروش لالاروژ کلیک کنید

 

سرویس های پارچه ای 11 تکه که شامل 3دمکنی، 1پیشبند، 4 دستگیره تابه، 1جفت دستکش و 1 نمگیر می باشد.

سرویس های پارچه ای 12 تکه شامل 3 دمکنی، 1 نمگیر، 1 جفت محافط دستگیره فر، 1حوله، 1پیشبند، 1 جفت دستکش فر، 2 عدد دستگیره تابه می باشد.

سرویس های پارچه ای 13 تکه شامل 3دمکنی در سایز های مختلف، 2 عدد دستگیره، 2 عدد محافظ دستگیره یخچال، 1 عدد نمگیر ظروف، 1جفت دستکش فر، 1عدد پیشبند و 2 عدد دستگیره تابه می باشد.

سرویس های پارچه ای 14 تکه شامل 3 عدد دمکنی درسایز های مختلف، 1 پیشبند، 1دستمال، 1جفت دستکش فر، 4عدد دستگیره،1 جای نان و 2 عدد زیر قابلمه ای می باشد. 

سرویس پارچه ای 20 تکه شامل1 عدد نمگیر ظروف، 3 عدد دم کنی، 2 عدد دستگیره قلبی، 2 عدد دستکش فر، 1 عدد جای نان، 1 عدد جای سبزی، 1 عدد باکس نان رومیزی، 1 عدد باکس سبزی رومیزی، 2 عدد دستگیره یخچال، 1 عدد پیشبند، 2 عدد دستگیره مربع، 1 عدد حوله، 2 عدد دستگیره قابلمه می باشد. و …

این مطلب را از دست ندهید  معرفی بهترین تولیدی سرویس پارچه ای آشپزخانه

نکاتی که در خرید سرویس پارچه ای باید به آن توجه کرد

سرویس های پارچه ای آشپزخانه از تنوع بیشماری در بازار برخوردار هستند که میتوانید با توجه به سلیقه و سبک دکوراسیون منزل خود هرکدام را انتخاب کرده و مورد استفاده قرا دهید. در ادامه نکاتی را بیان میکنیم که بتوانید سرویس پارچه ای مناسبی تهیه کنید:

نکته اول: توجه کنید با پرداخت هزینه ارزان و به صرفه نیز میتوانید سرویس های پارچه ای زیبا و کارامدی تهیه کنید و لزومی به پرداخت هزینه زیاد نمی باشد.

برای دیدن محصولات زیبا و خاص لالاروژ به فروشگاه لالاروژ مراجعه کنید

نکته دوم: در انتخاب رنگ و طرح سرویس پارچه ای خود دقت کنید تا آن را مطابق با دکوراسیون منزل خود تهیه نمایید. به این معنی که با سایر اجزا و عناصر موجود در آشپزخانه شما هماهنگی ایجاد کند در این صورت منجر به ایجاد فضای زیبا و چشم نواز خواهد شد.

نکته سوم: در زمان خرید سرویس پارچه ای توجه کنید که سرویس کاملی تهیه نمایید. چرا که بعدها پیدا کردن مدل مشابه برای تکمیل سرویس ها کار دشواری خواهد بود.

نکته چهارم: به کیفیت و جنس پارچه به کار رفته در سرویس پارچه ای خود توجه کنید.  چرا که اگر جنس سرویس پارچه ای شما از کیفیت مطلوبی برخوردار نباشد به مرور زمان و در اثر عوامل مختلف مثل حرارت، رطوبت و … از بین خواهد رفت.

نکته پنجم: با توجه به این نکته که سرویس های پارچه ای به طور مرتب در معرض آلودگی قرار دارند باید قابلیت شسشو راحت را داشته باشند. تا بتوان بعد از شستشو مجدد آن ها را مورد استفاده قرار داد.

نکته ششم: توجه کنید سرویس پارچه ای خود را در طرح و رنگی انتخاب کنید که به مرور زمان از مد نیفتد و در هر زمانی به روز باشد.

تولیدی سرویس پارچه ای آشپزخانه

سخن پایانی

در انتهای مقاله با توجه به نکاتی که در بالا به آن اشاره شد باید به اهمیت استفاده از سرویس پارچه ای در آشپزخانه پی برده باشید. از آنجا که وجود پارچه در هر مکانی زیبایی آن را دو برابر میکند، نباید تاثیر سرویس پارچه ای در دکوراسیون آشپزخانه را نادیده گرفت.

به عبارتی طرح و رنگ سرویس پارچه ای خود را به گونه ای انتخاب کنید که با ایجاد هارمونی با سایر اجزای به کار رفته منجر به ایجاد فضایی دلنشین گردد. به عنوان مثال با هماهنک کردن رنگ سرویس پارچه ای با رنگ کابینت های خود میتوانید زیبایی این محیط را دو چندان کنید.یکی از دلایل دیگر جذابیت سرویس پارچه ای این موضوع می باشد که شما میتوانید طرح دلخواه خود را سفارش دهید. یعنی سرویس پارچه ای با طرح دلخواه تهیه کنید و مورد استفاده قرار دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *