مجله لالاروژ, مقالات

مزایای استفاده از پیشبند لالاروژ

پیشبند آشپزخانه

پیشبند لالاروژ، پیشبند پارچه ای است که توسط آن قسمت جلو سینه و دامن را می پوشانند تا هنگام کار لباس کثیف نشود. پیشبند به نوعی محافظی جهت لباس در نظر گرفته می شود; که در وهله ی اول پوشش مقابل بدن را انجام می دهد.

همان طور که در جریان هستید; پیشبند از جمله پوشش و ابزاری می باشد که بیشتر در آشپزخانه و برای پخت و پز غذا و البته شستن ظروف و وسیله های آشپزی به کار می رود.

لینک خرید پیشبند در رنگبندی جذاب لالاروژ کلیک کنید

تفاوتی ندارد که چه شخصی هستید و چه سمت و جایگاهی در اجتماع دارید; به هر حال دست کم یک بار با شست و شوی ظرف، تعمیر و نگهداری ابزار و وسیله های مختلف هم چون; ابزار و وسیله های مانده در انباری، ماشین و پشت بام، برخورد داشته اید. به طور حتم یا لباس کار و یا لباس شخصی خود را به تن داشته اید و شاید به ذهن شما خطور کند که ای کاش ابزار، محافظ و پوششی ساده، راحت و سریع (برای پوشیدن و درآوردن)، وجود داشت که راحت تر به کار تعمیر و نگه داری یا شست و شوی ظرف و ماشین و دیگر موارد می پرداختیم;  پیشبند لالاروژ محصولی است که برای این مورد تهیه و تولید می گردد.

پیش بند طرح بانو با طراحی منحصر به فرد.بسیار ضخیم است و همراه با پوشش پلاستیک ضد آب و لایه پلی استر و با طراحی روز دنیا ارائه می شود این پیشبند مناسب برای سایز های ۳۶ تا ۴۶ می باشد.

وزن 0.1 kg
رنگ سرمه ای، نوک مدادی، یشمی
ابعاد 100 × 70 × 2 سانتی متر
قیمت 159.900 تومان

ویژگی‌های محصول

  • پوشش ضد آب
  • کتان (نسوز)
برای خرید دمکنی های پرفروش با تنوع و کیفیت بالا کلیک کنید

پارچه دمکنی

در این مقاله قصد داریم تا به معرفی، تحلیل و بررسی پیشبند، به عنوان محافظ و عایقی برای رطوبت، کثیفی و آسیب های محیطی ناشی از شست و شو، تعمیر و نگه داری و دیگر اقدام های مشابه بپردازیم.

کاربردهای پیشبند

پیشبند لالاروژ کاربردهای گوناگونی در آشپزی غذا و خوراک می تواند داشته باشد; از جمله سبب جلوگیری از بروز و پاشیده شدن روغن، رطوبت، چربی و دیگر ماده های موجود در پخت و پز، به لباس شما می شود. به این طریق لباس شما در حین آشپزی سالم، تمیز و بدون صدمه باقی خواهد ماند و با خیالی راحت می توانید به آشپزی خود بپردازید; از یاد نبرید که اغلب مردم به دلیل نگرانی از خیس شدن لباس، پاشیده شدن چربی، کثیف شدن پیراهن و شلوار خود، نمی توانند به خوبی بر آشپزی و کاری که انجام می دهند تمرکز کافی را داشته باشد و به همین خاطر موجب کاهش کیفیت غذا و آشپزی می شوند.

سرویس پارچه ای

جایگاه پیشبند در شغل های متعدد متفاوت است که عموماً به عنوان قسمتی از پوشاک و یا یونیفورم در نظر گرفته می شود; مانند یونیفورم مخصوص آشپزان، پرستاران، گارسون ها، خدمتکاران و نظافتچیان می باشد. همچنین خانم های خانه دار در حین آشپزی و یا هر گونه کار در منزل از پیشبند استفاده می کنند; استفاده از پیشبند دلایل متعددی می تواند داشته باشد مانند جلوگیری از پارگی و یا ساییدگی، آبخوردگی، فرسودگی و … لباسی که زیر پیشبند مورد استفاده قرار می گیرد.

پیشبند لالاروژ

پیشبند لالاروژ

همچنین استفاده از پیشبند می تواند به معنای نمادینی محسوب گردد; پیشبند در کارگاه ها و موسسات به عنوان محافظت از لباس کارگران عموماً استفاده می گردد; نجاران، آهنگران و نعلبندان از جمله افرادی می باشد که در این مجموعه ها با پیشبند سرو کار دارند.

به هیچ عنوان نمی توان بیان داشت که پیشبند لالاروژ تنها فقط از پارچه درست شده است; پیشبند ممکن است بنا به شرایطی کاری و مورد استفاده آن از جنس های متعددی تهیه شده باشد. ممکن است از جنس لاستیک تهیه شده باشد و برای افرادی طراحی شده باشد که با مواد شیمیایی مضر سر و کار دارند همچنین جنسی دیگر از پیش بند که می توان مثال زد پیشبند از جنس مواد سربی است; که برای افرادی در نظر گرفته شده است که مستقیماً با تابش پرتوهای ایکس برخورد دارند، مانند تکنسین کاران رادیولوژیست.

این مطلب را از دست ندهید  بهترین برند پیشبند برای آشپزی چیست؟

پبشبندهایی که برای نجاران طراحی شده است عموماٌ دارای جیبی است که نجار راحتر بتواند ابزارهایی که مدام از آنها استفاده می کند را در آن قرار دهد.

پیشبند لالاروژ از پنبه و الیاف پلی استر ساخته شده است که برای شست و شوی ظروف و یا پخت و پز مناسب است.

برای دیدن محصولات زیبا و خاص لالاروژ به فروشگاه لالاروژ مراجعه کنید

لالاروژ

برای دیدن محصولات زیبا و خاص لالاروژ به فروشگاه لالاروژ مراجعه کنید
مزایای استفاده از پیشبند لالاروژ

زمانی که شما مشغول کسب و کار خودتان در حوزه های مختلف هستید; بخشی از ایمنی و سلامت کارکنان و مشتریان مجموعه خود را با استفاده از پیشبند ضمانت می کنید. چنانچه از پیشبند استفاده می کنید باعث بهبود در عملکرد بهداشتی در فضای خانه و آشپزخانه خود می شوید; و همچنین باعث می شود میزان آلودگی در میان مواد غذایی و مواد خام کاهش یابد. همچنین در مشاغل ساختمان و یا صنعتی استفاده از پیشبند به شما این امکان را می دهد که کار خود را با دقت و احتیاز بالاتری انجام دهید; و پوشش مناسبی در برابر میکروب ها و یا محافظ لباس خود داشته باشد.

ظاهر پیشبندها

اکثر پیش بندها دارای یک بند که در بالا می باشد و برای جای دادن گردن در آن می باشد و دو بند در بخش کمر است که برای بسته شدن آن در پشت بدن مورد استفاده قرار می گیرد; طراحی به این سبک به این خاطر می باشد که به راحتی بتوان آن را بر تن نمود و از آن استفاده کرد. پیشبند لالاروژ

اهمیت پیشبند

استفاده از پیشبند لالاروژ به منظور حفاظت از لباس و جلوگیری از پاره شدن و یا آلودگی و … می باشد.

از گذشته تا به امروز مشاغل مختلف از پیشبند استفاده می کنند; پیش بند به عنوان محافظ و یا یک لباس زینتی برای بانوان مشغول در خانه (خانه داران) مورد استفاده قرار می گیرد. پیشبند لالاروژ

در اکثر رستوران ها پیش بند علاوه بر اینکه جنبه بهداشتی و یا محافظتی دارند; طرح و رنگ آن برای شناسایی سمت کارکنان در محیط آشپزخانه مورد استفاده قرار می گیرد.

چرا پیش بند به عنوان پوشش لباس زنانه می شناسند؟

پیش بند از قدیم و ایام به طور سنتی به عنوان لباس ضروری برای افرادی که در خانه و آشپزخانه مشغول به کار بودند تهیه شده بود. پیشبند لالاروژ

طبق اعتقادات و باورهای اشتباه عده ای بر این باروند که پیش بند لباس سنتی بانوان برای آشپزی نظافت و شست و شو می باشد; به همین خاظر پیشبند را عموماً به عنوان پیش بند خانه و آشپزخانه برای بانوان می دانستند. پیشبند لالاروژ

پیشبند لالاروژ

به چه علت شست و شو، نظافت و آشپزی وظیفه بانوان می باشد؟

سوالی که اینجا مطرح است این است که  آیا صحیح است که امور خانه را بانوان به تنهایی انجام دهند؟

امور خانه تنها وظیفه بانوان نیست; ما این افکار را از مادر و پدرهایمان یاد گرفته ایم و در نتیجه به مرور زمان به فرزندانمان هم یاد می دهیم که این باور صحیح است. تمام این مدت الگویی نادرست برای کودکان خود بودیم. باید وظایف امور مربوط به خانه و آشپزخانه را به احترام به بانوان در خانه تقسیم کنیم; تا بتوانیم الگوی خوبی برای کودکان خود باشیم. پیشبند لالاروژ

پیشبند از جمله وسایلی است که بیشتر بانوانی که در خانه مشغول به کار هستند با آن سر و کار دارند.

راهنمای خرید پیش بند

ممکن است فکر کنید پیش بندها از طراحی ساده ای برخوردار هستند; و ظاهر خوبی ندارند و نمی توان آن ها را در آشپزخانه مورد استفاده قرار داد; اما بر خلاف این تصور، پیشبندهای لالاروژ از طراحی منحصر به فردی برخوردار می باشد; و پارچه هایی که برای طراحی آن در نظر گرفته شده از مرغوبیت بالایی برخوردار می باشد; که این امر سبب گردیده تا لباس هایتان کثیف نگردد و بتوانید به خوبی به امور مربوط به خانه رسیدگی کنید; همچنین پیشبند لالاروژ در مدل ها و رنگبندی های مختلفی با توجه به در نظرگرفتن سلایق مختلف کاربران طراحی شده است.

این مطلب را از دست ندهید  مدل جدید پیشبند آشپزخانه

برای اینکه به راحتی بتوانید در استفاده از پیشبند لالاروژ دچار مشکل نشوید; به جنس و زیبایی آن بسیار توجه کنید و مطمئن شوید که از مرغوبیت بالایی برخوردار باشد; پیشبند لالاروژ وسیله ی مورد نیاز آشپزی در آشپزخانه و خانه می باشد; پس سعی داشته باشید از پیش بندی استفاده کنید; که هنگام کار به مشکل نخورید و پوشش آن آزار دهنده برایتان باشد.

پیشبندهایی که برای بانوان مجموعه لالاروژ در نظر گرفته است برای این می باشد ; تا لباستان کثیف نشود و تنها فقط پیشبند کثیف شود; که آن نیز در کمترین زمان ممکن به راحتی قابل شست و شو می باشد; تنوع رنگبندی بالایی که در طراحی پیشبند مجموعه لالاروژ اجرا کرده است; بی نظیر و مثال زدنی است و هر کدام از مرغوبیت بالایی برخوردار می باشد.

توجه داشته باشید; در انتخاب پیشبند مناسب دقت کافی را به خرج دهید; یک پیش بند خوب از یک لایه زیرین تشکیل شده است که مانع از نفوذ آب به لباس می شود; قابلیت شست و شو، سهولت بستن و نرمی و لطافت پیش بند را باید مدنظر داشته باشید. پیشبند لالاروژ

برای عضویت در اینستاگرام فروشگاه لالاروژ کلیک کنید

شست و شوی راحت پیشبند لالاروژ

پیش بندهای مناسب مدت زیادی دوام می آورند و عمر خوبی دارند قابل شست و شو می باشند; پارچه باید قابل شست و شو با ماشین باشد نه خشکشویی و مواد دیگر باید به آسانی پاک شوند.

پیشبند لالاروژ

 جنس پیشبند لالاروژ

پیشبندهای پارچه ای راحت و قابل شست و شو با ماشین هستند; پیش بندهای لایه دار از پارچه قابل شستشو با ماشین ساخته شده اند; اما پوشش خاصی دارند که تمیز کردن آنها را آسان تر می کند. پیش بندهای پلاستیکی آبکشی می شوند و مقام تر هستند;اما راحتی و جذابیت را قربانی این مقاومت می کنند. پیشبند لالاروژ

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *