مجله لالاروژ, نمگیر ظروف آشپزخانه لالاروژ

کارایی نمگیر ظروف آشپزخانه چیست؟

نمگیر آشپزخانه

نمگیر ظروف آشپزخانه

نمگیر ظروف آشپزخانه، آشپز خانه های کوچک امروزی ما را ملزم به استفاده از خشک کننده موقت میکنند تا در هنگام زیاد شدن ظرفهای در حال شستشو از بخشی از میزهای کابینت به عنوان جاظرفی استفاده کنیم. همچنین در کنار قهوه ساز و چای ساز این محصول کمک مناسبی برای قرار دادن وسایل می باشد. نمگیر و آبگیر چمن قابل استفاده برای ظروف شسته شده ،ظروف حساس و شکستنی و خشک کن و پادری حمام می باشد وتشکیل شده از مواد با جذب آب بالا و قابل شستشو با ماشین لباسشویی می باشد.

ویژگی‌های محصول
  • جنس:پنبه‌
وزن 0.15 kg
ابعاد 50 × 70 cm
رنگ زرشکی, زغالی, سرمه ای, یشمی
قیمت 97.500 تومان
لینک خرید نمگیرهای ظروف پرفروش لالاروژ کلیک کنید

سرویس های پارچه ای لالاروژ

نمگیر ظروف آشپزخانه؛ سرویس های پارچه ای لالاروژ با توجه به سلیقه ها و علاقه های مختلف در رنگبندی متفاوت و جذاب برای بانوان لالاروژی طراحی شده است. این سرویس ها در طرح طرح های گلبرگ، چمن، لبخند و آپاچی می باشد و در 12 تکه و یا 15 تکه موجود می باشد و طبق خواسته های کاربردی خودتان می توانید 12 تکه و یا 15 تکه سفارش بدهید.نمگیر استند دار

این سرویس ها شامل دمکنی، قابلمه، دستگیره آشپزخانه، کاور دمکنی، کیسه سبزی، کیسه نان، روقوری و … می باشد.

سرویس پارچه ای

کاربرد نمگیر ظروف آشپزخانه

نمگیر ظروف آشپزخانه از جمله اقلام مفید و کاربردی در سرویس آشپزخانه می باشد و کاربرد آن به این صورت می باشد که ظروف پس از شست و شو می توانید بر روی آن قرار دهید و به این صورت نم و خیسی موجود در ظروف را خشک نمایید.نمگیر استند دار

در اکثر مواقع برای بانوان عزیز پیش آمده است که تعداد ظروفی که شست و شو می دهند بالا می باشد و فضای آبگیر موجود در آشپزخانه کافی نمی باشد در نتیجه به فضایی احتیاج دارند که ظروف اضافی را بر روی آن بگذارند تا خیسی ظروف گرفته شود.

نمگیر ظروف آشپزخانه این فضا را به بانوان لالاروژی می دهد تا بتوانند ظروف اضافه ی خود را بر آن بگذارند ما در این مطلب سعی بر آن داریم تا دوخت نمگیر ظروف آشپزخانه را با روشی ساده و آسان به شما آموزش بدهیم.

نمگیر ظرف

طریقه دوخت نمگیر ظروف آشپزخانه

نمگیر ظروف آشپزخانه در حقیقت یکی از اقلام پر استفاده و کاربردی در آشپزخانه جهت گذاشتن ظروف خیس و نم دار در آشپزخانه می باشد. نمگیر ظروف آشپزخانه در طرح، رنگ و ابعاد گوناگون طراحی شده است.نمگیر استند دار

بانوان مهمان نوازی که تعداد بالایی مهمان دعوت می کنند بعد از اتمام مهمانی با توجه به اینکه تعداد ظروف شسته شده بسیار زیاد است به جایگاهی مناسب جهت گذاشتن ظروف خیس و خشک کردن آنها احتیاج دارند در نتیجه وجود یک نمگیر ظروف زیبا در ابعاد مناسب مشکل آنها را برطرف خواهد کرد در نتیجه تصمیم بر آن داشتیم که کار را برای بانوان لالاروژی آسوده کنیم و طریقه دوخت نمگیر ظروف آشپزخانه را که کار ساده ای می باشد و شما با چند روش ساده و راحت می توانید در خانه با مهارتی کوچک آن را بدوزید.نمگیر استند دار

برای دیدن محصولات زیبا و خاص لالاروژ به فروشگاه لالاروژ مراجعه کنید

لالاروژ

برای دیدن محصولات زیبا و خاص لالاروژ به فروشگاه لالاروژ مراجعه کنید

با توجه به این موضوع که نمگیر ظروف آشپزخانه بسیار کاربردی می باشد جهت یادگیری شما بانوان لالاروژی در ادامه مقاله به طریقه دوختن یک نمگیر ساده و زیبا به صورت قدم به قدم پرداخته ایم تا در نتیجه با نحوه ی دوخت نمگیر ظروف آشپزخانه آشنا شوید و آن را در خانه تهیه کنید.

نمگیر ظروف آشپزخانه

لوازم مورد استفاده برای دوختن نمگیر ظروف آشپزخانه
  • یک قطعه پارچه طرح دار
  • یک قطعه پارچه آستری
  • نوار توریپ
  • پشم شیشه نازک و یا پلاستیک

نمگیر ظروف آشپزخانه

نمگیر ظروف آشپزخانه همانند دیگر اقلام مورد استفاده در آشپزخانه در طرح و رنگهای متنوعی می باشد.

قبل از دوخت نمگیر ظروف آشپزخانه باید نکات زیر را رعایت کنید.

ابعاد و اندازه نمگیر ظروف آشپزخانه بستگی به نیاز بانوان لالاروژی در نظر گرفته می شود که ما در این مقاله در اندازه ی با طول یک متر و عرض پنجاه سانتی متر در نظر گرفته شده است.

برای بخش میانی نمگیر ظروف آشپزخانه پارچه طرحدارمان را در نظر می گیریم و اندازه ی پارچه طرحدارمان در طول یک متر و عرض سی سانتی متر برش می دهیم و پارچه ی مد نظر برای دو قسمت کار در طول حدوداً یک متر و عرض دوازده سانتی متر باید در نظر داشت.

برای پارچه ای که برای دو طرف کار مورد استفاده قرار می گیرد به علت اینکه پارچه ها به یکدیگر دوخت داده می شوند ابه اندازه ی دو سانتی متر بیشتر باید در نظر بگیریم. علت این امر این می باشد که تقریباً یک سانتی متر از بخش حاشیه پارچه به داخل کار فرو می رود.

برای زیبایی و تزئین کار در صورت تمایل می توانید از یک عدد توری استفاده نمائید.نمگیر استند دار

برای خرید دمکنی های پرفروش با تنوع و کیفیت بالا کلیک کنید

پارچه دمکنی

طریقه دوخت نمگیر ظروف آشپزخانه

ابتدا بخش رویه پارچه هایمان را بر روی یکدیگر قرار دهید و بعد از آن نوار توری که در اختیار دارید بینابین دو پارچه نوار توری قرار می دهیم و به صورتی که لبه صاف توری بر روی پارچه باشد.

بعد از آن نوار توری را به صورت بسیار مرتب و دقیق در بین دو پارچه بگذارید و سپس شروع به دوختن نمایید.

بعد از آن دوخت درز را انجام دهید و سپس آن را اتو بزنید. بعد از آن پشم شیشه و یا پلاستیک را با پارچه آستری به اندازه ای که برای دوختن پارچه نمگیر ظروف آشپزخانه در نظر گرفته بودید برش بدهید.

سپس پارچه ای که برای بخش پشت نمگیر ظروف در نظر گرفته اید را به اندازه ی پارچه مورد احتیاج برای طرف رویه نیز برش بدهید.

نمگیر ظروف آشپزخانه

بعد از آن کلیه ی پارچه را به وسیله سوزن ته گرد به لایه ی اصلیتان متصل نمائید.

توجه داشته باشید برای پشت کار می توانید از پارچه ای که ساده است و یا طرحدار به طور هم رنگ برای آن استفاده نمائید.

جهت جمع کردن راحت نمگیر ظروف آشپزخانه بعد از آنکه انجام دوخت زدن به پایان رسید می توانید چند بندیک اطراف نمگیر ظروف آشپزخانه بدوزید.

آبگیر ظروف آشپزخانه

جهت دوختن بندیک های نمگیر ظروف آشپزخانه به اندازه ی 20 سانتی متر برش بدهید.

پس بندیک ها را که در اختیار دارید پارچه های طرح دار با عرض دوازده سانتی متر برش داده بودید قرار دهید.

آبگیر ظروف

در نهایت دور تا دور نمگیر ظروف آشپزخانه را توسط نوار اریب بدوزید.

دوخت نمگیر ظروف آشپزخانه به پایان رسیده است و قابل استفاده می باشد و می توانید از آن در آشپزخانه استفاده نمایید. و ظروف شسته شده را بر روی آن قرار دهید تا خیسی آن گرفته شود.رطوبت گیر ظروف آشپزخانه

چند نکته طلایی برای فیتنس بانوان لالاروژی

متأسفانه عموماً اطلاعاتی که در این زمینه در اینترنت موجود می باشد در بیشتر مواقع برای بانوان می باشد و بانوان به جای آنکه مطالب مرتبط با آناتومی بدن خود را مطالعه کنند باید مطالبی را بخوانند که هیچ ارتباطی با آناتومی بدن آنها ندارد و نتیجه ای از آن نمی گیرند.

این مطلب را از دست ندهید  بهترین برند پیشبند برای آشپزی چیست؟
نکته اول در مورد فیتنس بانوان لالاروژی: باید به میان وعده توجه کنند

طبق مطالعات انجام شده بر روی بانوان مشخص شد بانوانی که هر ماه برای دریافت برنامه غذایی و تمرین به متخصص مراجعه می کنند در قیاس با بانوانی که به طور ثابت از یک برنامه غذایی و تمرین استفاده می کنند و آن را تغییر می دهند نتیجه بهتری می گیرند و احتمال اینکه بیشتر به برنامه خود ادامه دهند بیشتر می باشد.

برنامه غذایی ثابت برای بانوان نسبت به آقایان کسل کننده و حوصله بر می باشد. منظور این می باشد که اگر برنامه غذایی دو ماهه در نظر گرفته اید در برنامه غذایی و تمرینی خود یک میان برنامه یک ماهه نیز داشته باشید تا متخصص وضعیت بدن شما را چک کند و در مواردی که موفقیت آمیز بوده و یا ناموفق به شما اطلاع رسانی کند.نمگیر استند دار

عضله کمر و پشت فیتنس بانوان

حرکات اسکوات برای بانوان لالاروژی بر روی عضلات باسن بیشتر تأثیر می گذارد; و از جذابیت بالایی برخوردار می باشد; و به عضلات پشتی خود بی توجه هستند; عضلات پیشت و کمر با حرکات سوینگ کتل بل تقویت می شود; و این عضلات را خیلی زیاد درگیر می کند.

برای انجام دادن این حرکت باید راست بایستید; و تا جایی که دست هایتان بر بدنتان عمود می گردد; کتل بل را بالا بیاورید.رطوبت گیر ظروف آشپزخانه

در بینابین پاهایتان به خوبی تکان بدهید.

برای انجام دادن این کار; از دمبل هم می توانید استفاده کنید; و جهت اینکه اطمینان پیدا کنید که این حرکت را به درستی انجام می دهید; از وزنه های کم وزن استفاده کنید.

اگر هنگام انجام دادن این حرکت اذیت شدید; و تصور کردید که سخت است; از انجام دادن آن منصرف نشوید; زیرا این نشان می دهد; که عضلات پشت کمر شما ضعیف می باشد; و نیاز به تقویت آن دارید.نمگیر استند دار

برای عضویت در اینستاگرام فروشگاه لالاروژ کلیک کنید

فیتنس بانوان لالاروژی؛ شام را کنار نگذارید

بسیاری از بانوان لالاروژی; بعد از تمرین; از خوردن شام منصرف می شوند; و تصور می کنند; که با خوردن شام; تمامی تمرین هایی که کرده اند; بی فایده خواهد بود; و تمرین را; خوردن شام خنثی می کند.

به جای آنکه; وعده شام را کنار بگذارید; سعی داشته باشید; از غذای سالم استفاده نمایید; یک وعده شام فیبری و پروتئینی موجب می گردد; که شما کمتر احساس گرسنگی کنید.

از طرف دیگر; بعد از تمرین; شما شدیداً احتیاج به فیبر; و پروتئین دارید; مواد معدنی و ویتامین ها; با کاهش حجم غذا; به بدن شما می رسد. این مواد; در تعادل سازی هورمون; و بهبود متابولیسمی; و ترمیم بافت; و کاهش وزن; بسیار موثر می باشند.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *