سرویس پارچه ای آشپزخانه, مجله لالاروژ

چگونه می توانیم آشپزخانه شیکی داشته باشیم؟

سرویس آشپزخانه

سرویس آشپزخانه،با مقدار هزینه کم می توانید یک آشپزخانه شیک برای خانه ی خود داشته باشید تنها کافیست مقداری ایده و خلاقیت داشته باشید.

در این مقاله سعی بر آن داریم که به شما کمک کنیم تا بتوانید آشپزخانه زیبا و شیک داشته باشید و یا به چه صورت بتوانیم آشپزخانه لوکس ای در اخیار داشته باشیم. ما به شما پیشنهاد می کنیم که چشمانتان را ببندید و آشپزخانه ای که تمایل دارید داشته باشید را در ذهنتان تصور کنید.

در هر خانه ای آشپزخانه قلب خانه محسوب می شود. در حالی که در بیشتر مواقع آشپزخانه فضای آشپزخانه از لوازم مملوء شده است و در نتیجه مانع نمایش زیبایی آشپزخانه می گردد.

ما در این مقاله سعی داریم که با 10 ترفند پیشنهادی آشپزخانه شما را زیبا و شیک کنیم.سرویس آشپزخانه

سرویس پارچه ای

تزئین آشپزخانه به چه صورت است؟سرویس آشپزخانه

بحثی که در اینجا مطرح است بحث چیدمان آشپزخانه می باشد. یک آشپزخانه شیک و مدرن باید به خوبی چیدمان گردد.آشپزخانه ای شیک و مدرن به نظر می رسد که نمای جذابی داشته باشد.نمای زیبا موجب می گردد تا شخص شما و حتی خانواده ی شما در آشپزخانه حس خستگی نداشته باشد.سرویس آشپزخانه

حتماً توجه داشته باشید که در آشپزخانه حتماً تهویه مناسبی داشته باشید.و در چیدمان لوازم برقی بسیار دقت داشته باشید تا احساس فوق العاده ای زمانی که در آشپزخانه حضور دارید داشته باشید.

این مطلب را از دست ندهید  سرویس پارچه ای آشپزخانه شیک و زیبا
نورپردازی کردن در آشپزخانه مدرن- سرویس پارچه ای

برای اینکه فضای آشپزخانه شما گرم و صمیمی به نظر بیاید ما پیشنهاد می کنیم که در نورپردازی آشپزخانه توجه کامل داشته باشید.

اما متاسفانه به علت عدم دانش در این خصوص به بحث نورپردازی اصلاً توجه نمی شود و خیلی ساده از این موضوع می گذرند در صورتی که نورپردازی در آشپزخانه مدرن بسیار حائز اهمیت می باشد.سرویس آشپزخانه

برای بهبود بخشیدن به این امر می توانید از لوسترهای شیک و لوکس استفاده نمایید تا نه تنها در نورپردازی به آشپزخانه خود زیبایی ببخشید بلکه نما و جلوه آشپزخانه را دو چندان کنید.

سرویس آشپزخانه

در انتخاب پرده ی آشپزخانه دقت کنید.

اگر در آشپزخانه ی خود پنجره دارید خوشحال باشید چون می توانید با انتخاب پرده ای شیک و مناسب آشپزخانه خود را مدرن و جذاب کنید.سرویس آشپزخانه

پرده ای که برای آشپزخانه به شما پیشنهاد می دهیم انتخاب پرده ی ریلی می باشد که گرده ی ریلی از جمله گزینه های خوب و عالی برای آشپزخانه است.

در ترکیب بندی رنگ آشپزخانه بهترین گزینه را داشته باشید.

طراحان و متخصصان دکوراسیون به ترکیب رنگبندی در آشپزخانه بسیار توجه می کنند. آنها پیشنهاد می کنند که برای آشپزخانه بهتر است رنگ های شاد و روشن استفاده کرد.

بین رنگهای کابینت و فضای آشپزخانه توازون بر قرار کنید.

برای زیبایی به آشپزخانه می توانید دیوار های آشپزخانه را رنگی بزنید که متناسب با رنگ کابینت می باشد.اگر تمایل به رنگ دیوار آشپزخانه را ندارید می توانید آن دیوارها را کاغذ دیواری کنید و به آشپزخانه خود رنگ و لعاب تازه ای ببخشید.سرویس آشپزخانه

از قفسه و شلف مناسب برای زیباسازی آشپزخانه استفاده کنید.

استفاده از قفسه و شلف ها در آشپزخانه به شما کمک می کند; که فضای کافی برای چیدمان لوازم خود در اشپزخانه داشته باشید. قفسه و شلف ها علاوه بر اینکه به شما کمک میکنند فضاسازی در آشپزخانه صورت پذیرد به زیباتر شدن آشپزخانه شما به سبک مدرن کمک بسزایی دارد.

حتماً به شما پیشنهاد می کنم که استفاده از قفسه و شلف را در کابینت امتحان کنید.سرویس آشپزخانه

از صندلی و یا میز چوبی به همراه گل در آشپزخانه استفاده نمائید.

در آشپزخانه ی خود می توانید استفاده از گل و یا میز و صندلی چوبی استفاده نمائید; استفاده از میز و صندلی چوبی ضمن اینکه در روحیه ی شما و یا خانواده ی شما تأثیر مفید و زیادی خواهد گذاشت.

این مطلب را از دست ندهید  سرویس پارچه ای آشپزخانه شیک و زیبا
می توانید از آثار هنری فوق العاده در آشپزخانه استفاده نمائید.

استفاده از آثار هنری در آشپزخانه زیبایی آشپزخانه تان را دو چندان می کند; و ممکن است با خود بگویید که آثار هنری در آشپزخانه کاربردی ندارد;اما این تفکر اشتباه است و شما با در نظر داشتن و تهیه یک آثار هنری زیبا می توانید; به زیباتر شدن آشپزخانه خود کمک کنید.

در آشپزخانه از الگوهای زیبا و پیچیده استفاده نمائید.سرویس آشپزخانه

استفاده از کاشی های طرحدار جلوه آشپزخانه شما را دو چندان می کند;در انتخاب کاشی طرحدار توجه داشته باشید; که طرح کاشی شما متناسب با فضای آشپزخانه باشد.

سرویس پارچه ای عروس

آشپزخانه خود را تمیز و مرتب نگه دارید.

آشپزخانه خود رت سعی داشته باشید تمیز و مرتب نگه دارید; مرتب و تمیز بودن آشپزخانه در زیبایی و جلوه آشپزخانه بسیار مهم است; پس در نتیجه به فکر نظافت و مرتب سازی آشپزخانه خود باشید.

سرویس پارچه ای آشپزخانه لالاروژ

سرویس پارچه ای آشپزخانه لالاروژ در طرح و رنگ های متنوع می باشد، سرویس آشپزخانه پارچه ای لالاروژ از کیفیت و مرغوبیت بالایی برخوردار می باشد این سرویس ها متناسب با انواع سلایق مختلف طراحی شده است وامکان انتخاب چند گزینه ای در رنگ بندی سرویس آشپزخانه پارچه ای را دارد.سرویس آشپزخانه

برای خرید سرویس پارچه ای آشپزخانه می توانید به فروشگاه لالاروژ مراجعه کنید و خرید خود را با خیال آسوده از بابت کیفیت و مرغوبیت داشته باشید.

می توانید از اجاق گازهای رو کابینتی استفاده نمایید.

تنوع در گازهای روی کابینتی بسیار زیاد است. از اجاق گازهای رومیزی استقبال زیادی شده است. از فواید استفاده از اجاق گازهای رو میزی این می باشد که این نوع اجاق گازها فضای کماری در آشپزخانه اشغال می کند به همین خاطر گزینه ای مناسب جهت استفاده از آشپزخانه می باشد.

برای عضویت در اینستاگرام فروشگاه لالاروژ کلیک کنید

در آشپزخانه خود از جزیره استفاده نمایید:

استفاده از جزیره در طراحی آشپزخانه طرفدار بسزایی پیدا کرده است. استفاده از جزیره با رنگ های روشن; در سبک مدرن سازی آشپزخانه بسیار به جلوه و زیایی آشپزخانه تان کمک می نماید.سرویس آشپزخانه

سرویس آشپزخانه

از کفپوش چوب در کف آشپزخانه استفاده نمایید.

کفپوش چوبی باعث القای گرم در فضای آشپزخانه می گردد. در نتیجه استفاده از کف پوش چوبی در آشپزخانه بسیار مفید می باشد. توجه داشته باشید; که این کفپوش های چوب ینیاز به مراقبت های فراوانی دارد;ضمن اینکه این کف پوش های چوبی هزینه خرید بالایی نیز دارند.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *