مجله لالاروژ

پرفروش ترین دستکش آشپزخانه لالاروژ در سال

دستکش آشپزخانه لالاروژ

دستکش آشپزخانه طرح چمن

دستکش طرح چمن با طراحی منحصر به فرد؛ بسیار ضخیم است و مقاوم در برابر حرارت که مناسب برای فر می باشد و با طراحی روز دنیا ارائه می شود.
وزن 0.1 kg
ابعاد 34 × 16 × 3 cm
رنگ زرشکی, زغالی, سرمه ای, یشمی
تعداد 1 جفت
قیمت 71.700 تومان
لینک خرید دستکش های پرفروش لالاروژ کلیک کنید

آموزش دوخت دستکش فر

دستکش آشپزخانه لالاروژ; دوختن دستکش در خانه نه تنها یک هنر محسوب می شود; بلکه یک وسیله ضروری و کاربردی در اشپزخانه محسوب می شود; و دست شما را در مقابل حرارت و یا هر گونه سوختگی ایمن نگاه می دارد; دستکش فر در انواع مختلفی موجود می باشد; و فروشگاه لالاروژ با در نظر گرفتن سلایق مختلف برای مشتریان لالاروژی به طراحی دستکش پرداخته است; و دستکش های لالاروژ را می توانید در طرح و رنگهای مختلف تهیه و استفاده نمایید.

سرویس پارچه ای

برای درست کردن انواع دستکش ایده ها و سلایق مختلفی وجود دارد; ما در این مقاله به ساده ترین نوع ممکن راه دوخت دستکش آشپزخانه می پردازیم; دوختن دستکش آشپزخانه بسیار ساده و راحت می باشد و با یک خیاطی ابتدایی می توانید به دوخت دستکش بپردازید.

دستکش آشپزخانه از جمله وسیله ای می باشد که برای جلوگیری و حفاظت دست از سوختگی و آسیب دیدگی در حین برداشتن ظروف داغ از روی اجاق گاز و یا مایکروفر می باشد.

زمانی که با فر کار میکنید و یا آشپزی می کنید; دستتان بر اثر حرارت سوخته و برای شما آزار دهنده است و به دنبال چاره ای می باشید که دستتان در مقابل حرارت ایمن نمایید.

طراحی دستکش آشپزخانه لالاروژ در دو نوع ساق کوتاه و ساق بلند; برای آشپزان و بانوان در نظر گرفته شده است; دستکش لالاروژ با ساق بلند مخصوص فر کار با فر را آسوده کرده است; یکی از وسایل مورد نیاز و ضروری آشپزخانه به خصوص برای جهیزیه عروس دستکش فر می باشد; در نتیجه در این مقاله قصد داریم که مرحله به مرحله روش دوخت دستکش فر را به شما آموزش دهیم.

این مطلب را از دست ندهید  پرفروش ترین دستکش آشپزخانه لالاروژ در سال

وسایل مورد نیاز جهت دوخت دستکش آشپزخانه

  • پارچه
  • لایه حریر
  • پشم شیشه
  • آستری نخی
  • تور متری

طریقه برش زدن دستکش آشپزخانه

دوختن دستکش آشپزی راحت و ساده بوده و برای دوختن آن ابتدا از روی الگوی مد نظرمان بر روی پارچه قرار می دهیم; و برای لایه رویی دستکش مان دو تکه پارچه برش می دهیم; و همچنین برای لایه زیری آن به همین حالت برش می دهیم; برای تهیه الگوی دستکش از دست هایمان استفاده می کنیم; که جهت برش زدن الگو، دستمان را رو قرار می دهیم روی کاغذ دور تا دور دست را با مقداری فاصله شروع به خط کشیدن می کنیم.

بابت اندازه ای که می کشیم به هیچ عنوان نگران نباشید که سایزی که بر روی کاغذ آورده اید; بزرگتر از سایز دستتان است; زیرا این سایزی که بر روی کاغذ آورده اید بر اثر برش و دوخت کوچکتر خواهد شد; و دور تا دور آن دوخته می شود; مورد بعدی که باید بسیار به آن توجه کرد این است که مچ دست را به هیچ عنوان باریک نگیریم زیرا ابتدا انگشتها به داخل دستکش می رود که مسلماً این قسمت بزرگتر از دست می باشد; در نتیجه منطقی است که این بخش را باریک نگیریم که از رفتن دست به داخل دستکش ممانعت کند و تنک باشد.

بعد از آنکه الگوی خود را کشیدیم; آن را روی پارچه حریری می گذاریم و دور تا دور را برش از آن کی زنیم; بعد از آن الگوی خود را بر روی پشم شیشه و آستری می گذاریم و مجدد دو الگو میزنیم; برای پارچه ای که بر روی کار در نظر گرفته ایم می توانید از هر قسمتی که مایل باشیم بر روی پارچه بگذاریم و برش دهیم.

این مطلب را از دست ندهید  قیمت ارزان دستکش فر پارچه ای نسوز
باید در نظر داشته باشیم که از بخشی که الگو را برش دادیم یک سانتی متر برای هر کدام اضافه تر برش دهیم.

برای متصل کردن دو تکه پارچه که برش زدیم راسته پارچه ها را روبه روی هم می گذاریم; و تور را بین پارچه ها قرار می دهیم.

بعد از آنکه دوخت صورت گرفت درزهای موجود را اتو می کنیم و تور را در جهتی که می خواهیم اتو می زنیم تا در همان سمت به حالت بگیرد و ثابت بماند.

لایه حریر را با اتو به پشت کارمان وصل می کنیم تا بچسبد آن قسمت از حریر که زبر است را باید بر روی پارچه قرار دهیم; پارچه را بر روی پشم شیشه قرار می دهیم و پس بر روی آستری قرار می دهیم و با سوزن آن را ثابت نگه می داریم.

سپس این سه لایه را که بر روی هم قرار داده ایم شروع به دوختن آن می کنیم; خط هایی را با فاصله پنج شانتی متری از هم دیگر بر روی کار میدوزیم.

لب های دستکش آشپزخانه را نوار اریبی دوخت می دهیم; اگر تمایل دارید که دستکشتان آویز داشته باشد یک نوار باریک از پارچه را برش می دهیم و سپس دو سر نواری که برش داده ایم را یک تای کوچک می زنیم و بر روی هم قرار می دهیم; بعد از آن بر روی دستکش قرار داده و سروع به دوختن آن بر روی دستکش آشپزخانه می کنیم.

دستکش آشپزخانه

دو طرف دستکش آشپزخانه را از بخش راسته بر روی هم می گذاریم; و این دستگیره را که در مراحل قبل درست کرده بودیم دو لایه می کنیم; و بخش دو لای بازش را به سمت خارجی می گذاریم; سپس شروع به دوختن دور تا دور دستکش می کنیم; قسمت شصت را قیچی می کنیم تا زمانی که چین در آن نیافتاده است بر میگردانیم و بعد از آن هر موردی که برای تزیین روی دستکش در نظر گرفته ایم را بر روی دستکش آشپزخانه می دوزیم.

نکاتی که باید برای خرید دستکش آشپزخانه به آن توجه داشته باشیم:
  • شما در خانه از چند دستکش استفاده می کنید؟
  • فقط 1 عدد که برای شستن ظروف از آن استفاده می کنید؟

بریدگی ها، سایش و سوختگی، صدمه های بر اثر مواد شیمایی برای دستتان پیش می آید; بسیاری از بانوان در حین انجام امور مربوط به خانه و آشپزخانه دستکش در دست نمی کنند; و اعتقاد دارد که کار با دستکش سخت و دشوار است و با دستکش راحت نیستند و نمی توانند به خوبی کارهای خود را انجام بدهند.

اما حقیقت این است که; خودشان را عادت نداده اند که با دستکش کار کنند; و اگر بعد از مدت زمانی برای امور خانه از دسکش استفاده کنند به آن عادت کرده و کار به جایی می رسد که بدون دستکش هم نمی توانند کار کنند; رابینسون کروز مدت زیادی بدون کفش در خیابان ها قدم میزد; و وقتی که کفش به پا می کرد گویا این کفش ها برایش آزاردهنده بود; اگر یاد بگیرید که با دستکش کار کنید بعد از مدتی بدون دستکش کار برایتان بسیار دشوار می شود.

این مطلب را از دست ندهید  بهترین برند پیشبند برای آشپزی چیست؟
زمانی که قصد خرید دستکش را دارید باید به برخی از معیارها و ملاک های اولیه توجه کنید.

اول اینکه دستکش به خوبی در دستتان جای گیرد; خیلی گشاد و یا خیلی تنگ موجب می شود دست شما در حین کار کردن احساس خوبی نداشته باشید; و از دستکش آشپزخانه منزجر شوید و همین امر موجب می شود که دستکش آپشزخانه را کنار بگذارید و ترجیخ بدهید که بدون دستکش کار کنید.

برای عضویت در اینستاگرام فروشگاه لالاروژ کلیک کنید

به جنس دستکش بسیار توجه کنید; بسیاری از دستکش های موجود در بازار به خاطر اینکه فقط صرفا به دنبال فروش یکباره محصولات خود هستند; جنس دستکش آشزخانه را به هیچ عنوان ملاک قرار نمی دهند و کاربر بعد از استفاده کوتاه مدت متوجه میشود که دستکش کارایی خود را ندارد سوخته و یا دفرمه شده; و عوامل دیگری که ممکن است به دلیل عدم استفاده از پارچه مناسب برای دستکش پیش بیاید;  در اکثر تبلیغاتی که با آن مواجه شده اید قطعا با این عنوان برخورد کرده اید که فروشنده می گوید دستکش گران نخرید دستکش آشپزخانه را از ما با قیمت پایین تر بخرید.

دستکش آشپزخانه

واضح است که هر چقدر قیمت دستکش آشپزخانه پایین باشد; کیفیت و مرغوبیت آن به همان اندازه پایین و پایینتر می آید; یک دستکش آشپزخانه خوب و ایده آل باید پوشش دهی بالایی داشته باشد; در حین اینکه جنس خوبی متناسب با انجام کار مورد نظر داشته باشد; فروشگاه لالاروژ با در نظر گرفتن کلیه این مواردی که برایتان ذکر کردیم; دستکش هایی را طراحی نموده که علاوه بر زیبایی و تنوع خارق العاده ای که دارد; از جنس و مرغوبیت بالایی برخوردار است و این دستکش ها را می توانید در طرح و رنگبندی های مختلف از فروشگاه لالاروژ خرید و با رضایت کامل از آن استفاده کنید.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *